From October 09, 2024 until October 11, 2024
Praga - PVA EXPO PRAHA, Praga, Češka
(Prosimo, da še enkrat preverite datume in lokacijo na spodnji uradni strani, preden se udeležite.)

ZA GASTRO HOTEL

Shopex.cz ponuja neustavljive popuste na sejmu za hišne ljubljenčke. Češke rezbarije na svetovnih kulinaričnih olimpijskih igrah IKA 2024 so bile neverjetne! Koledar dogodkov za leto 2024. Osvojite nagrado CZECH INTERIOR AWARD v letu 2024! Hvala za 7. leto kongresa. Vsem udeležencem, partnerjem in gostom se zahvaljujemo! Potujoči pokal CZECH CARVING CUP je na poti na Poljsko! To soboto bodo že degustacije, pogostitve in prvenci. Zimski Apetit piknik je pred vrati. Vsak lahko pride.

Pripravite se ljubitelji živali, saj imamo za vas odlične novice. novice! Z našimi partnerji Mopsy za pse in COOL PET dogodki smo se dogovorili za ponudbo izdelkov za sejem For Pets, ki bo potekal v prostorih PVA EXPO Praga. To je odlična ponudba za tiste, ki iščejo visokokakovostne in cenovno ugodne izdelke za svoje svetovno kosmate družinske člane.

Pugs For Dogs, priljubljen vir pasjih priboljškov, ponuja posebno izbiro suhih dobrot. Pričakujete lahko edinstvene goveje vazovice, svinjski trebuh bogatega okusa, delikatesne svinjske plečetke in nepremagljivo govedino v obliki kosti. Vaš štirinožni prijatelj se bo zaljubil. Vse to je na voljo do 33% ceneje. Svojemu psu lahko privoščite najboljše izdelke na trgu in še vedno prihranite denar.

COOL PET je svojo dejavnost razširil na široko paleto izdelkov za mačke in pse.

Po štirih letih smo spet prevzeli popolni primat živo rezbarjenje. Zlato je osvojila Tereza Buchtova, ki se je v finale uvrstila kot druga strelka. Odlično so se odrezali tudi člani ekipe Dalsi, srebro je osvojila Diana Peskeova, bron pa Ondrej Janousek. Pavliana Svobodova je osvojila srebrno medaljo, Radek Vach pa bron. Zlato medaljo je osvojila tudi Tereza Buchtova v kategoriji klasična kompozicija zelenjava in sadje.